Kontakt

Nyní se nacházíte: Kontakt

O LIDECH Z LEPŠÍ 3

JIRKA PTÁČEK

Na trojce jsem se narodil a dnes tu s manželkou vychovávám tři malá děcka. Dlouhodobě se zajímám o dění na místní radnici a od roku 2010 jsem členem TOP 09. Obživou je pro mě podnikání v oblasti IT a politika je pro mě spíše koníčkem.

E-mail: jiri@lepsitrojka.cz

Míša Bezvodová

Trojka je pro mě místem setkávání a dějištěm nevšedních akcí. Potkat mě můžete na zdejších kulturních akcích. Na Praze 3 žiju, a proto se zájmem sleduji také to, jak rychle a jakým směrem se vyvíjí. Jako absolventku žurnalistiky mě baví psát hlavně o kauzách.

E-mail: michaela@lepsitrojka.cz

SAŠA KLIMENT

Na trojce mě potkáte tam, kde dobře vaří, s dětmi v parku nebo na na pracovních schůzkách v kavárnách. Několik let jsem žil na Floře, na trojce jsem i roky pracoval. Neustále se sem vracím, má tady i řadu kamarádů. Vystudoval jsem žurnalistiku, baví mě psát a komunikovat s lidmi.

E-mail: alexandr@lepsitrojka.cz

IVO DENEMARK

Trojka a hlavně Žižkov jsou mi zdrojem inspirace. Místní lidé mají výjimečnou mentalitu, mají hrdost a jsou kreativní. I z toho důvodu naší čtvrť s radostí ukazuji turistům jako průvodce. Jsem historik a živnostník, můj zájem o Prahu 3 mě přivedl v roce 2014 do místní TOP 09.

E-mail: denemark.ivo@gmail.com


Chcete se také zapojit? Kontaktujte nás (info@lepsitrojka.cz). 

Lepší Trojka vznikla za podpory místní organizace TOP 09.