Plavání na trojce zdarma: Na Pražačce pro rodiny s dětmi i seniory

Nyní se nacházíte: Co nás zajímá Plavání na trojce zdarma: Na Pražačce pro rodiny s dětmi i seniory

Radnice vyčlenila na plavání pro seniory a rodiny s dětmi 5 milionu korun. Díky novým projektům Trojka pro seniory a Trojka pro děti si mohou obyvatelé třetí městské části zaplavat zdarma na Pražačce. 

Bezplatně jsou teď seniorům k dispozici plavenky do vnitřního bazénu na Pražačce, navíc mají vyčleněnou dobu na plavání (najdete v odkaze). "Plavenky si mohou občané Prahy 3 vyzvednout na radnici městské části Havlíčkovo náměstí ve druhém patře radnice. Bydliště na Praze 3 je jedinou podmínkou pro jejich získání,“ uvedl pro prazkydenik.cz David Gregor, radní pro sociální oblast.

Stejně tak si plavenky mohou pořídit rodiče s dětmi. Musí pouze bydlet na Praze 3. 

Měststká část chystá další aktivity, které by pro obyvatele Prahy 3 byly atraktivní. Takhle už funguje například Křížovkářská liga pro seniory. Ta má začít opět na jaře. Nebo fungují také taneční odpoledne, kurzy sebeobrany a právní poradna. Informace k těmto aktivitáým najdou senioři brzy ve svých schránkách nebo je najdou na webu Prahy 3.

Aktivity pro rodiny s dětmi

Rodičům s dětmi je určen SWAP, každý měsíc pořádaná výměna oblečení nejen mezi maminkami v komunitním centrum R-Mosty Husitská. Pro všechny další aktivity doporučujeme sledovat stránku městské části