Husitská ulice: Dočasné přerušení provozu

Nyní se nacházíte: Co nás zajímá Husitská ulice: Dočasné přerušení provozu

Od pondělka 12. března do odvolání bude celá Husitská ulice kvůli rekonstrukci neprůjezdná. Omezení provozu se týká hlavně autobusových linek. Všechny podrobnosti najdete v článku. 

Tramvaje:

Spoj číslo 15 je ve směru z centra ze zastávky Olšanské náměstí odkloněn přes zastávky Olšanská a Biskupcova do zastávky Vozovna Žižkov, kde je ukončena. 


Autobusy:

Linka číslo 133 je zrušena.

Linka číslo 175 je vedena v trase Háje – Flora – Rokycanova – Černínova – Ohrada – Sídliště Malešice.

Linky číslo 207, 908 a 909 jsou mezi zastávkami Tachovské náměstí a U Památníku (v Trocnovské ulici) vedeny přes dočasně zřízené zastávky v obou směrech:

  • Havlíčkovo náměstí (v Prokopově ulici, u Havlíčkova náměstí),
  • Olšanské náměstí (v Prokopově ulici, u křižovatky s ulicí Táboritská),
  • Lipanská (v zastávkách tramvají),
  • Husinecká (v Seifertově ulici, u křižovatky s ulicí Blahníkova).


Změny v zastávkách autobusu:

Přemísťuje se nástupní zastávka Florenc pro linku číslo 135 do autobusové zastávky linky číslo 207 v ulici Ke Štvanici.

Přemísťuje se nástupní zastávka Florenc pro linku číslo 194 do pravidelné autobusové zastávky linky číslo 135 v Křižíkově ulici.

Zřizuje a přemísťuje se obousměrně zastávka U Památníku pro linky číslo 135, 207, 908 a 909 do Trocnovské ulice, ke křižovatce s ulicí Husitská.

Zřizuje se zastávka Olšanské náměstí (pro směr Flora, respektive Florenc) pro linky číslo 136, 175, 207, 908, 909 a 913 v Prokopově ulici, u křižovatky s ulicí Táboritská.

Zřizuje se obousměrně zastávka Biskupcova pro linky číslo 175, 908 a 909 v ulici Jana Želivského, v zastávkách určených pro náhradní autobusovou dopravu, poblíž zastávek tramvají.

Zdroj: DPP